Sada nádobí Lamart LTSSSET8 8 ks

Kód: 11421
Značka: Lamart
1 799 Kč
Skladem
Druh ohřevu elektrika, indukce, plyn, sklokeramika
Počet hrnců v sadě 4
Poklice Ano
Počet poklic 4 ks
Skleněné poklice Ano
Nerez poklice Ne
Pánve Ne
Odnímatelná rukojeť Ne
Ohřev v troubě Ne
Mytí v myčce Ano
Značky Lamart
Šířka výrobku 47.0 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 26.5 cm
Hmotnost výrobku 4.3 kg
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 49.6 cm
Hmotnost výrobku 5.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
42000688-im-cz Stáhnout / (30.85 kB)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedílná součást kuchyně

Chystáte se pořídit nové nádobí do vaší kuchyně? Připravovat jídlo v kvalitních hrncích je základ. Se sadou hrnců Lamart 8 dílů (LTSSSET8) s tříletou zárukou se vám bude vařit jedna báseň. Vytvořte nespočet chutných pokrmů, kterými můžete pohostit svou rodinu i přátele. Dejte vyniknout svému kulinářskému umění. 

Z kvalitního nerezového materiálu

Sada hrnců Lamart je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli. Jak už je z názvu zřejmé, jejich hlavní předností je zejména odolnost proti korozi. Ani s poškrábáním si nemusíte dělat velkou hlavu, klidně můžete použít také kovové nádobí, jelikož i vůči mechanickému poškrábání jsou hrnce odolné. Nerezové nádobí má výbornou vodivost, dobře udržuje teplo a neváže na sebe pachy. Zdravému a rychlému vaření tedy nic nebrání. 

Vhodné pro všechny druhy ohřevu

Samotné masivní sendvičové dno také určuje kvalitu tohoto nerezového nádobí. Díky několikavrstvému dnu je možné s hrnci Lamart vařit na plynových, elektrických, sklokeramických i indukčních sporácích. Moderní a praktický design hrnců nenaruší vzhled samotné kuchyně. Pro větší bezpečnost, funkčnost a pohodlí jsou hrnce opatřeny elegantními úchyty. 

Hrnec pro každou dobrotu

Sada hrnců Lamart se skládá z 8 dílů ELEGANT. K vaření nejrůznějších pokrmů využijte 4 hrnce o různých průměrech a výšce. Využití si vždy najdou. V největším hrnci o objemu 3,9 litru a průměru 22 cm lehce uvaříte například polévku pro členy celé rodiny. Menší hrnce o objemu 2,9 l, 2,1 l a 1,5 l využijete třeba k přípravě příloh či omáček. Ke všem hrncům náleží skleněné poklice odpovídajícího průměru. Jsou vyrobeny z odolného skla a opatřeny otvorem pro páru pro dokonalou kontrolu nad vařením.

Snadná údržba výhodou

Nedělejte si starosti ani s údržbou. Nerezové nádobí se snadno čistí, stačí pouze lehce opláchnout s přidáním běžného saponátu. S připáleninami si poradí houbičky s drsnějším povrchem či drátěnky, aniž by poškrábaly povrch. Nádobí Lamart je vhodné také do myčky na nádobí.
Dokumentace k tomuto produktu
42000688-im-cz Stáhnout / (30.85 kB)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: