Remoska Prima Glass

Kód: 8595006143216 8595006143117 Zvolte variantu
3 299 Kč 2 899 Kč od 2 899 Kč
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta
  • Napětí: 220-240 V ~ 50Hz
  • Příkon: 400 W - 580W
  • Využitelný objem: 2l -  4L
  • Průměr mísy: 22 cm -  29cm
  • Výška mísy: 10 cm - 11cm
  • Doporučená výška pokrmu: 6,5 cm - 7,5cm
  • Váha (brutto/netto): 3 kg/2 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Elektrická pečící mísa REMOSKA® je na našem trhu dobře známá a velmi oblíbená. Začala se vyrábět někdy kolem roku 1957 a brzy si našla velkou oblibu v českých domácnostech pro svoji univerzálnost přípravy všech druhů jídel, dlouhou životnost a nenáročnou obsluhu a údržbu. Zejména starší generace našich maminek a babiček na její služby nedá dopustit. I současná mladší generace znovu objevuje kouzlo snadné přípravy pokrmů v REMOSKA®.

Novinka roku 2019 z produkce REMOSKA® nese název PRIMA a přináší klientům několik vylepšení.

  • REMOSKA vyslyšela nářky zákazníků a přinesla jim víko s odnímatelným kabelem.
  • Změnou prošla konstrukce stojánku, který je v provedení PRIMA opatřen úchyty, které naopak zmizely z mísy, a umožňuje tak snadné servírování pokrmů v míse přímo na stůl.
  • Ostatní parametry oblíbené REMOSKY Classic zůstaly nezměněny.

REMOSKA® se skládá ze tří částí:

1) Víko (s topným tělesem):

Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu. Pečící víko má skleněné okénko.  REMOSKA® s víkem se sklem umožňuje permanentní kontrolu připravovaných pokrmů. Dolní část víka z hliníku je potažena nepřilnavým povrchem Teflon® Classic. Odnímatelný přívodní kabel je opatřen evropskou zástrčkou (nebo dle požadavků zahraničních odběratelů). Vypínač je umístěn na horní části držadla, tak aby kontrola stavu zap/vyp byla možná v jakékoliv poloze. Umístění vypínače na horní části držadla usnadňuje ovládání pro praváky i leváky. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu topnou částí směrem vzhůru.

2) Mísa :

Mísa je vyrobena z hliníku (pro dobrý přenos tepla z víka na mísu) a povrchově potažena materiálem Teflon® Classic. Proti předcházejícímu modelu je pevnější a nemá plastové úchyty.

Nový model mísy lze použít i ke stávajícímu typu pečícího víka od REMOSKA® CLASSIC.

3) Stojan:

Stojan je vyroben z tepelně odolného plastu. Je opatřen uchy a protiskluzovými gumovými podložkami. Toto provedení stojanu umožňuje pohodlné a bezpečné servírování pokrmů přímo na Váš stůl.

 

Detailní informace naleznete v návodu na používání:

Snímek obrazovky 2020-10-10 v 17.42.36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: